Правоохоронці вручили колишньому заступнику генерального прокурора, члену політради партії «Рух Нових сил» Давиду Сакварелідзе протокол про незаконне переправлення осіб через державний кордон.

У справі про повернення позбавленого громадянства України Міхеіла Саакашвілі, правоохоронці вручили екс-заступнику генерального прокурора, члену політради партії «Рух Нових сил» Давиду Сакварелідзе протокол про незаконне переправлення осіб через державний кордон.

Про це він повідомив в ході відеотрансляції на своїй сторінці у Facebook. Після того, як співробітник правоохоронних органів зачитав Сакварелідзе протокол, останній його підписав.

Згідно з протоколом, Сакварелідзе звинувачується в порушенні вимог ч. 2 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу.

Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати посади на строк до 3 років.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Наразі він перебуває у Львові.

У МВС заявили, що 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали у момент перетину кордону Саакашвілі. Пізніше стало відомо, що поліція затримала 5 людей через сутички у «Шегинях».

Президент Петро Порошенко заявив, що політик порушив закон на кордоні.

А ДПСУ заявляє, що «замінувати» кордон могли прихильники політика.

ЧИТАЙТЕ: «Прорив Саакашвілі»: Як колишній президент Грузії переграв чинного президента України

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: