Мостиський районний суд Львівської області визнав винним у незаконному перетині державного кордону лідера партії «Рух нових сил», екс-главу Одеської обладміністрації

Мостиський районний суд Львівської області визнав винним у незаконному перетині державного кордону лідера партії «Рух нових сил», екс-главу Одеської обладміністрації та колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі.

Відповідне рішення зачитав суддя Юрій Білоус.

Крім того, за рішенням суду Саакашвілі має сплатити штраф у розмірі 200 неоподатковуваних податком мінімумів (3400 гривень) і судовий збір в розмірі 320 грн.

Самого політика на судовому засіданні не було – він проводив зустрічі в Черкаській області.

У кінці липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців.

У МВС заявили, що 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали у момент перетину кордону Саакашвілі. Пізніше стало відомо, що поліція затримала 5 людей через сутички у «Шегинях».

Президент Петро Порошенко заявив, що політик порушив закон на кордоні.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: