Президент України Петро Порошенко та канцлерка Німеччина Ангела Меркель під час зустрічі в Києві, 1 листопада 2018 року
Фото: Марків Михайло/POOL
До Києва прибула канцлерка Німеччини Ангела Меркель. Це другий її візит в Україну за останні чотири роки. Попередній був у серпні 2014 року.

Меркель зустрів президент Порошенко. Очікується, що в Києві вони обговорять ситуацію на Донбасі, в анексованому Криму та загострення в Азовському морі.

Також обговорять питання європейської та євроатлантичної інтеграції України, а також зміцнення енергетичної безпеки України та ЄС як невід’ємного компонента європейської та світової системи безпеки, повідомили в Адміністрації президента України.

«У ході переговорів, зокрема, йтиметься про зміцнення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між Україною та ФРН, а також посилення практичної підтримки з боку ФРН процесу реформ в Україні», — ідеться у повідомленні.

Меркель говоритиме з Порошенком «віч-на-віч», потім проведе прес-концеренцію, зустрінеться з представниками українського Уряду та Верховної Ради.

Ангела Меркель є учасницею міжнародних переговорів щодо врегулювання ситуації на окупованому Донбасі.

У зв'язку з візитом Меркель у Києві 1 листопада на деяких вулицях обмежили рух транспорту.

Раніше стало відомо, що Ангела Меркель не буде більше переобиратися на пост канцлера країни. Це означає, що наступні три роки будуть останніми у кар’єрі Меркель на посаді канцлера. Меркель займає посаду канцлерки Німеччини упродовж 13 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Кінець «ери Меркель»: що це означає для України і Європи

Поділитись: