Слідчі прокуратури прийшли з обшуками до офісів Укравтодору в 15 областях України в межах справи про службову недбалість посадовців та значні збитки.

Слідчі прокуратури прийшли з обшуками до офісів Укравтодору в 15 областях України в межах справи про службову недбалість посадовців та мільйонні розкрадання коштів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

За попередніми даними, в регіональних офісах Укравтодору загалом завдали збитків державі на понад 224 мільйони гривень.

У Київській області прокуратура вже повідомила про підозру у службовій недбалості заступнику начальника Служби автомобільних доріг. Слідчі встановили, що посадовець підписав акти на проведення тендерів, заздалегідь знаючи, що на них немає коштів. Так він створив заборгованість Укравтодору, а підрядники стягнули зі служби 4 мільйони гривень.

Раніше прокуратура направила до суду обвинувальний акт у справі про корупцію в Укрзалізниці. У квітні 2018 року ГПУ та СБУ провели слідчі дії в офісах Укрзалізниці. Як повідомляли «Наші гроші», до цих справ про розкрадання коштів на державних закупівлях Укрзалізниці могли бути причетні народний депутат від «Боку Петра Порошенка» Валерій Іщенко та радник екс-голови адміністрації президента Бориса Ложкіна Михайло Бейлін.

 

Поділитись: