Економіка / Гроші

До опалювального сезону Україна накопичила 16,67 млрд кубометрів газу у сховищах

Укртрансгаз
Економіка/Гроші/До опалювального сезону Україна накопичила 16,67 млрд кубометрів газу у сховищах
Зберегти
Вигляд
У підземні газові сховища України закачали 16,67 мільярда кубометрів газу, чого достатньо для проходження опалювального сезону.

Зокрема, відповідно до даних Укртрансгазу, станом на 15 жовтня, коли в уряді оголосили початок опалювального сезону, газу в газових сховищах України достатньо для безперебійного постачання та здійснення опалення будинків.

Як зазначали у Нафтогазі раніше, обсяг газу у сховищах на рівні 16,1 мільярда кубометрів дасть змогу Україні створити «суттєвий резерв» на початок опалювального сезону.

Раніше у Міністерстві регіонального розвитку повідомляли про проблеми у підготовці до опалювального сезону у декількох населених пунктах.

Нагадаємо, що напередодні Нафтогаз залучив міжнародну аудиторську фірму ПрайсвоерхаузКуперс для здійснення розділення на дві компанії.

Нагадаємо, що 25 квітня адвокати норвезької юридичної компанії Wikborg, Rein & Co, які представляли інтереси Нафтогазу в Стокгольмському арбітражному суді, радять компанії відкласти виведення з-під її управління Укртрансгазу. На думку юристів, це становить загрозу для майбутнього отримання Україною компенсації Газпрому за рішеннями Стокгольмського арбітражу.

Пізніше у Нафтогазі відклали рішення про розділення компанії.

Пов`язані новини