Війна

До Польщі прибули перші військові танкової бригади США

Війна/До Польщі прибули перші військові танкової бригади США
Зберегти
Вигляд
250 американських військовослужбовців прибули до аеропорту у Вроцлаві та на полігон неподалік Жаґаня

Перша група американських військовослужбовців прибула до Польщі. Це частина танкової бригади, яка повинна зміцнити східний фланг НАТО. Наразі американці мають лише індивідуальну зброю. 

Про це повідомляє «Польське радіо».

250 прибулих американьких військових будуть направлені у свої постійні віськові частини. В рамках першої ротації командування бригади та інженерні батальйони з забезпеченням будуть розміщені у військових об’єктах в Жаґані, Свєнтошові, Сквєжині і Болєславці.

Таким чином, американська 3-я Танкова бригадна бойова група (4-а Дивізія піхоти) розпочинає першу, дев’ятимісячну зміну в рамках операції Atlantic Resolve, яка відбувається в рамках програми збільшення американської присутності у Європі. 

6 січня у німецькому порті Бремергафен було розвантажено бойову техніку цієї бригади. Його буде доставлено до Польщі залізницею та військовими конвоями.

Групи американців, які займаються підготовкою перебування танкової бригади, діють у Польщі від грудня.

Хоча американські війська здебільшого будуть розташовані у Західній Польщі, діятимуть вони у всьому регіоні, на східному фланзі НАТО, зокрема, будуть навчатися і проходити вишколи на території усієї Польщі. 

Пов`язані новини