Міністерство охорони здоров’я буде перевносити до Верховної Ради законопроект №6329, в якому йдеться про зміни до Бюджетного кодексу в частині видатків на первинну медицину і який 8 червня відхилили на голосуванні

Міністерство охорони здоров’я буде перевносити до Верховної Ради законопроект №6329, в якому йдеться про зміни до Бюджетного кодексу в частині видатків на первинну медицину і який 8 червня відхилили на голосуванні.

Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Сьогодні Верховна Рада дуже важко ухвалила в першому читанні законопроект №6327, який запроваджує нову систему охорони здоров'я. Разом із цим депутати відхилили законопроект №6329, який має запустити нову модель фінансування. Без цього законопроекту ніяких змін не буде — бо не буде ніяких коштів», — написала вона у Facebook.

Супрун наголосила, що вимагатиме ухвалення законопроекту №6329 до кінця цієї сесії, «як це вимагав Петро Порошенко, Нацрада реформ і кожного дня вимагають українці!».

Нагадаємо, що 8 червня Верховна Рада відхилила урядовий законопроект №6329, в якому йдеться про зміни до Бюджетного кодексу в частині видатків на первинну медицину.

Водночас, Рада підтримала у першому читанні проект медреформи щодо фінансування медицини. Комітет Соціальної політики та бюджетний комітет рекомендували депутатам підтримати обидва закони. Водночас, Комітет з питань охорони здоров'я не підтримав ці законопроекти. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невідкладна медична реформа: парламентський бар’єр.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: