УКРАЇНА

До редакції «Вести» прийшла військова прокуратура

16 листопада, 2017 18:11
УКРАЇНА/До редакції «Вести» прийшла військова прокуратура
Зберегти
Вигляд
До редакції медіа-холдингу «Вести» прийшли співробітники військової прокуратури та Нацагентства з питань виявлення, розшуку й управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів

До редакції медіа-холдингу «Вести» прийшли співробітники військової прокуратури й Нацагентства з питань виявлення, розшуку й управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Про це повідомляє сама редакція.

Метою візиту, за повідомленнями прокуратури та агентства Мін’юсту, є опис майна. Водночас «Вести» заявляють, що жодних документів вони не надають і викликають поліцію.

За словами адвоката Олександра Дульського, представники Нацагентства прийшли в медіа-холдинг без відповідного наказу, «який повинен бути в них першим же документом, який відкриває двері в приміщення... Кажуть, наказ забрала поліція».

«Крім того, представник Нацагентства Вахтанг Бочорішвілі привів із собою чоловіка, назвавши його оцінювачем. Я запитав цього чоловіка, чи дійсно він оцінювач? Він відповів, що при собі має лише паспорт. Ні свідоцтва оцінювача, ні витримки про внесення до Єдиного реєстру оцінювачів у нього не було», — сказав Дульський.

Він, зокрема, стверджує, що представник агентства виконує протиправні дії.

«Вони прибули з єдиною метою: задокументувати факт відмови в наданні приміщення, щоб у них були розв’язані руки виконувати чиюсь політичну волю. Маючи факт відмови, вони могли б певною мірою застосувати силові методи. Це і було справжньою метою», — сказав адвокат.

Він додав, що договір оренди приміщення редакцією розрахований на довгостроковий період, і «Вести» мають всі законні підстави здійснювати трудову діяльність на цій території.

Нагадаємо, 14 липня в редакцію «Вести» прийшли з обшуками  прокуратура та поліція. Під будівлю «Гулліверу», де розташований офіс редакції, прибув також головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Тоді Матіос повідомив, що крім «Вестей», обшуки тривають у ще 180 приміщеннях у рамках справи Януковича-Клименка. 

За даними слідчих, діяльність групи осіб під керівництвом Клименка завдала держбюджету збитків у розмірі 788 мільйонів доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вести» Клименка фінансувалися за рахунок куплених на офшорні гроші вагонів — Матіос.

Журналісти «Радио Вести» повідомили про погрози з боку силовиків під час обшуків.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини