Національне антикорупційне бюро завершило досудове розслідування у справі стосовно колишнього голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля. Тепер цю справу розгляне Антикорупційний суд.

Про це повідомила пресслужба НАБУ.

За даними слідства, чиновник у декларації за 2016 та 2017 роки вніс неправдиві відомості щодо вартості об’єктів декларування на загальну суму майже 35 мільйонів гривень. Крім того, він не задекларував земельну ділянку, автомобілі, доходи та корпоративні права, загальну вартість яких оцінюють у 8 мільйонів гривень.

У НАБУ також зазначили, що у 2015 році службовець всупереч законодавству взагалі не подав декларацію.

За погодженням прокурорів САП 9 липня 2019 року Брилю повідомили про підозру за ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації). Санкція статті передбачає штраф 2500-3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (4,8 млн — 5,7 млн грн), громадські роботи або позбавлення волі на строк до двох років.

Обвинувальний акт скерували до Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль не вказав у декларації авто Range Rover і чотири автівки Mercedes-Benz.

Крім того, Бриль не вказав свої витрати на закордонні подорожі, елітний кінний клуб і приватну школу доньки, які у декілька разів перевищують його офіційний дохід.

Поділитись: