Протягом минулої доби, 3 червня, у зоні бойових дій на Донбасі найактивніші бойові дії тривали в районах населених пунктів Авдіївка, Новотороїцьке, Гнутове, Лебединське.

Протягом минулої доби, 3 червня, у зоні бойових дій на Донбасі найактивніші бойові дії тривали в районах населених пунктів Авдіївка, Новотороїцьке, Гнутове, Лебединське.

Про це йдеться у ранковому щоденному зведенні прес-центру штабу операції Об’єднаних сил.

Бойовики 27 разів порушили режим припинення вогню, з них 4 рази відкривали вогонь з важкого озброєння — артилерії калібром 122мм та мінометів калібром 120мм і 82мм.

Близько 21:00 з гармат калібру 152мм обстріляли населений пункт Талаківка. 

Повідомляється також про одного вбитого бойовика.

1 червня у зоні бойових дій на Донбасі був поранений один український військовий.

31 травня у зоні бойових дій на Донбасі троє військових дістали поранення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

Поділитись: