Протягом минулої доби, 8 червня, у зоні бойових дій на Донбасі інтенсивні бойові дії тривали на Луганському та Маріупільському напрямках.

Протягом минулої доби, 8 червня, у зоні бойових дій на Донбасі інтенсивні бойові дії тривали на Луганському та Маріупільському напрямках.

Про це йдеться у ранковому щоденному зведенні прес-центру штабу операції Об’єднаних сил.

Бойовики 38 разів порушували режим припинення вогню, з яких 9 разів застосовували заборонену Мінськими домовленостями зброю. 

Найбільш напружена обстановка була на Луганщині, де активні бойові дії тривали в районах населених пунктів Кримське та Новотошківське.

Поряд зі стрілецькою зброєю та гранатометами, бойовики під прикриттям 120 мм та 82 мм мінометів намагалися витіснити українські підрозділи зі своїх вогневих позицій та покращити  тактичне положення.

«Усі спроби противника просунутися в глибину нашої оборони залишалися нереалізованими. У ході боїв за населений пункт Кримське 3 наших захисників зазнали поранень», — йдеться у повідомленні.

На Маріупольському напрямку в районах населених пунктів Водяне та Широкине активні бойові дії розпочалися близько 18:00.

Повідомляється, що впродовж майже двох годин бойовики стріляли з мінометів 120 калібру. Під час обстрілу один військовослужбовець дістав порання. 

Під час бойових дій на інших напрямках було поранено ще 2 військових.

За даними розвідки, упродовж 8 червня вбито трьох та 16 бойовиків поранено.

1 червня у зоні бойових дій на Донбасі був поранений один український військовий.

31 травня у зоні бойових дій на Донбасі троє військових дістали поранення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile