Протягом минулої доби, 6 травня, у зоні бойових дій на Донбасі загинув один український військовий, ще четверо дістали поранення.

Протягом минулої доби, 6 травня, у зоні бойових дій на Донбасі загинув один український військовий, ще четверо дістали поранення.

Про це йдеться у щоденному ранковому зведенні прес-центру штабу операції Об'єднаних сил.

Повідомляється, що протягом доби бойовики 80 разів відкривали вогонь, порушуючи Мінські угоди.

«Найбільш активні бойові дії тривали в районах населених пунктів Кримське, Новотошківське, Луганське, Авдіївка, Піски, Троїцьке, Широкіне. Російсько-окупаційні війська 22 рази відкривали вогонь з артилерії та мінометів, 2 рази з танку. Підрозділи Об’єднаних сил давали адекватну відповідь та вели активну оборону», — зазначає штаб.

Водночас повідомляється, що під час патрулювання району оборони група військовослужбовців механізованого батальйону потрапила у засідку, що діє на Горлівському напрямку.

«На місце події прибула резервна група з найближчого опорного пункту. Після короткого вогневого зіткнення, резервна група переслідувала противника, під час якого трьох бойовиків було знищено на лінії зіткнення», — пише прес-служба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

 

Поділитись: