Учасникам злочинних угруповань, які можуть бути причетними до організації «договірних» футбольних матчів оголосять підозри у скоєнні кримінальних злочинів.

Учасникам злочинних угруповань, які можуть бути причетними до організації «договірних» футбольних матчів оголосять підозри у скоєнні кримінальних злочинів. 

Про це під час прес-конференції заявив перший віце-президент Федерації футболу України та голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«Нині не стоїть питання про якусь адміністративну відповідальність. Все-таки футбольні злочини перебувають у кримінальній площині та оголошення підозр» — це лише перший крок.

Водночас, він не назвав прізвищ причетних до організації «договірних» футбольних матчів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Договорняк»: що треба знати про корупційний скандал в українському футболі.

Президент ФФУ Андрій Павелко зазначив, що у зв'язку із розслідуванням поліції, український закон про корупцію у спорті можуть доопрацювати. 

«Не знаю, кого покарають, але для мене головне — покарати організаторів таких нечистих заходів. Так вийшло, що Україна стала провідною країною у питанні боротьби із корупцією у спорті. Спершу відповідний закон прийняли у нас, опісля — у Європарламенті ухвалили Конвенцію про відповідальність за маніпуляції у спорті. Нині український закон є зачинателем моди. Звісно, він має певні слабкі положення і з часом допрацьовуватиметься», — сказав Павелко. 

22 травня поліція повідомила, що у Україні викрили злочинне угрупування, яке влаштовувало «договірні» футбольні матчі

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що до складу злочинних груп входили президенти клубів, колишні та діючі гравці, арбітри, тренери, навколофутбольні комерційні структури.

Усього задокументовано участь 320 фігурантів за 57 доведеним епізодами.

Поділитись: