Життя / Соціальний захист

Документальний фільм про хлопчика з Донбасу потрапив на розгляд премії «Оскар»

11 вересня, 2018 09:44
Життя/Соціальний захист/Документальний фільм про хлопчика з Донбасу потрапив на розгляд премії «Оскар»
Зберегти
Вигляд
Документальний фільм про Донбас «The Distant Barking of Dogs» («Віддалений гавкіт собак», ред.) офіційно пройшов на розгляд  на розгляд Американської кіноакадемії, яка може номінувати його на свою головну нагороду — премію «Оскар».

Документальний фільм про Донбас «The Distant Barking of Dogs» («Віддалений гавкіт собак», ред.) офіційно пройшов на розгляд Американської кіноакадемії, яка може номінувати його на свою головну нагороду — премію «Оскар».

Про це повідомив асистент режисера стрічки Азад Сафаров.

«Віддалений гавкіт собак» — наша документалка про 10-річного хлопчика з Донбасу, який живе біля лінії фронту, офіційно пройшла на розгляд «Оскара», — повідомив Сафаров.

За його словами, існує два шляхи як отримати право подати фільм на «Оскар»: або фільм має потрапити на один тиждень до кінотеатру в Лос-Анджелесі чи Сан-Фрациско, або має перемогти хоча б в одному з кваліфікованих Американською кіноакадемією фестивалів у світі.

«Наш фільм виграв у 5-ти таких фестивалях, тож він тепер кваліфікований на розгляд Американською кіноакадемією», — повідомив Азад Сафаров.

У коментарі Громадському Азад Сафаров пояснив:

«На Оскар податись не так легко. Найперший і складніший етап — це отримати право податись на нього. І як я написав, є 2 шляхи для цього. Ми нині отримали кваліфікацію на те, щоб Американська кіноакадемія розглянула наш фільм. Дехто називає це «лонг-ліст». Але я б поки так не називав. Якщо кіноакадемії сподобається наш фільм, ми переходимо до «лонг-лісту», потім «шорт-лісту, а потім номінація».

Документальний фільм «The Distant Barking of Dogs» знімали у селі Гнутове Донецької області з 2015 по 2017 рік.

Село Гнутове поблизу Маріуполя перебуває під контролем України, але регулярно потрапляє під обстріли.У 2017 році фільм The Distant Barking of Dogs переміг на Фестивалі документального кіно в Амстердамі.

У лютому цього року фільм переміг у номінації «Найкращий документальний фільм» на фестивалі у Швеції.

Наразі у картини 18 нагород, які вона отримала 16 фестивалях: інколи стрічка отримувала по 2-3 нагороди .

Пов`язані новини