Радіостанція «Эхо Москвы» відкликає своїх журналістів з Держдуми в зв'язку зі справою про сексуальні домагання депутата від ЛДПР Леоніда Слуцького.

Радіостанція «Эхо Москвы» відкликає своїх журналістів з Держдуми у зв'язку зі справою про сексуальні домагання депутата від ЛДПР Леоніда Слуцького.

Про це написав у Telegram-каналі головний редактор «Эхо Москвы» Олексій Венедиктов.

Радіостанція висловила солідарність із журналістками, які «стали жертвами домагань в Держдумі», а також редакціям усіх ЗМІ, які також оголосили про припинення роботи в російському парламенті. Венедиктов заявив, що розчарований рішенням депутатської комісії з етики, яка «виправдала таку практику у вищому законодавчому органі країни».

«Эхо Москвы» вважає тепер Державну Думу небезпечним місцем роботи для журналістів обох статей (хтозна які депутати мають пристрасті) і, відповідно до пропозиції спікера Держдуми В'ячеслава Володіна, відкликає своїх журналістів з Держдуми», — написав він.

«Дождь» також вирішив відкликати журналістів з російського парламенту.

Телеканал заявив, що припиняє взаємодіяти з Держдумою, допоки спікер парламенту В'ячеслав Володін і керівник фракції ЛДПР Володимир Жириновський «не наведуть у ній лад».

Також «Дождь» наполягає на перегляді рішення комісії й на проведенні справжнього розслідування за звинуваченнями Слуцького в домаганнях.

Після рішення комісії з етики російська медіакомпанія РБК  відкликала з Держдуми Росії всіх журналістів. Відтак «Коммерсант»  припинив відносини з депутатом Держдуми РФ Слуцьким, якого звинуватили у домаганнях.

Раніше низка журналістів подала скарги на главу комітету з міжнародних справ Леоніда Слуцького. Ідеться, зокрема, про кореспондентку ВВС Фаріду Рустамову й продюсерку телеканалу «Дождь» Дарію Жук.

Комісія Держдуми з етики заявила, що не знайшла «поведінкових порушень» у діях Слуцького.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile