УКРАЇНА

Донька вбитої Ноздровської поставила під сумнів головну версію слідства

11 січня, 2018 17:16
УКРАЇНА/Донька вбитої Ноздровської поставила під сумнів головну версію слідства
Зберегти
Вигляд
Донька вбитої юристки Ірини Ноздровської Анастасія Ноздровська поставила під сумнів головну версію слідства про те, що вбивство вчинив Юрій Россошанський.

Донька вбитої юристки Ірини Ноздровської Анастасія Ноздровська поставила під сумнів головну версію слідства про те, що вбивство вчинив Юрій Россошанський.

Про це повідомляє «УНІАН».

Вона заявила, що не впевнена в озвученій слідчими версії убивства і просить правоохоронців надати її адвокатам доступ до всіх матеріалів справи про вбивство матері.

«…дивлячись на матеріали справи, на те, як все відбувається, мені здається, що президента, а також інших представників влади ввели в оману. Тому що зараз найголовніша версія про вбивство моєї мами — це (Юрій — ред.) Россошанський. Я не можу з упевненістю стверджувати, що це не він, матеріали справи не збігаються з тим, що він каже. Моя мати боролася, передусім, за справедливість, а не з Россошанськими. Тому я не можу брати цю версію як найголовнішу», — сказала Ноздровська.

За її словами, для ознайомлення її представникам надали лише частину матеріалів кримінального провадження.

«Я хочу попросити, щоб моїх представників та мене допустили до розгляду справи, тому що в повному обсязі з матеріалами ми не ознайомлені. Нам дали лише 10-15%. Я прошу, щоб вони брали участь в усіх експериментах, слідчих діях», — додала донька.

Увечері 9 січня Вишгородський суд узяв під варту на два місяці Юрія Россошанського. Його підозрюють у вбивстві правозахисниці і юристки Ірини Ноздровської 29 грудня 2017 року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивство юристки Ноздровської: Що відомо про заарештованого Юрія Россошанського.

Юристка Ірина Ноздровська зникла 29 грудня в Києві. 1 січня під Києвом у річці знайшли її тіло. Поліція заявила, що це умисне вбивство.

8 січня поліція затримала підозрюваного в убивстві юристки Ірини Ноздровської. Згодом стало відомо, що це батько Дмитра Россошанського, винуватця ДТП, унаслідок якої загинула сестра Ноздровської.

9 січня на Київщині відбувся похорон Ноздровської

Пов`язані новини