В Україні розвивається скандал з відставкою глави МВС Арсена Авакова.

Минулої п'ятниці, 5 червня, у Верховній Раді слухали його звіт про резонансні кримінальні справи, де обвинуваченими виступають поліцейські.

Саме через зволікання в розслідуванні гучних історій міністра внутрішніх справ намагаються звільнити. Під проектом постанови про відставку підписалися 55 депутатів. Крім «Голосу», це ще 36 членів «Слуги народу» (нагадаємо, це пропрезидентська партія) і одна представниця «Європейської солідарності».

В цей же день, поки Аваков виступав перед депутатами, під стінами ВР були акції протесту. З фаєрами, підпалом старого «уазика», який розмалювали під поліцейську машину.

Під Радою весь цей час працювала журналістка hromadske Тетяна Безрук. Ведуча Наталія Тихонова поговорила з нею про те, що відбувалося у парламенті і за його межами.

Ми розповідаємо про міністра Авакова, який залишається в своєму кріслі навіть тоді, коли змінюються президенти і склади ВР. А це вже більше 2000 днів. Непотоплюваний глава МВС залишається в своєму кріслі, незважаючи на безліч питань до реформи поліції і резонансні кримінальні справи за участю поліцейських. Чим може закінчитися чергова спроба відправити Авакова у відставку — слухайте в новому епізоді «Українських історій».

Слухайте цей епізод в Castbox, Apple Podcasts, Google Podcasts.

Підписуйтесь на подкаст «Українські історії» в Castbox, Apple Podcasts і Google Podcasts.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись: