Дружину експрем’єра країни Томаса Табане Месаю взяли під варту у справі про вбивство його першої дружини Ліполело. Раніше Месаю Табане вже арештовували, але через день випустили під заставу в 57 доларів.

Про це повідомляє AFP.

Зазначається, що Месаю Табане арештували після рішення апеляційного суду Лесото, який скасував рішення про звільнення жінки під заставу. Хоча рішення оголосили наприкінці минулого тижня, одразу Месаю не арештували, бо вона була за кордоном разом із Томасом Табане.

Наразі їй інкримінують організацію вбивства першої дружини Табане — Ліполело — у змові з експрем’єром. Обоє свою причетність до злочину заперечують.

Нагадаємо, колишню дружину прем’єра Лесото — Ліполело Табане — застрелили в 2017 році поблизу будинку подружжя в Масеру, столиці Лесото. Тоді між Ліполело й Томасом Табане відбувався процес розлучення.

Спершу в убивстві звинувачували невідомих озброєних чоловіків, однак пізніше підозра впала на нинішню дружину Табане — Месаю. Їй інкримінують замовне вбивство, для якого вона найняла вісьмох осіб.

10 січня поліція оголосила жінку в розшук. Пізніше її затримали на кордоні між Лесото та Південною Африкою, повідомив ЗМІ речник поліції, і висунули офіційні звинувачення. Утім пізніше Месаю Табане відпустили з-під варти.

Правоохоронці Лесото заявляли, що висунуть офіційні звинувачення й самому Табане, але його адвокати вибороли клієнту право на імунітет від кримінального переслідування. З лютого цього року про справу Месаї Табане не було нічого чути.

У травні Томас Табане оголосив, що подає у відставку з посади прем’єра Лесото.

Поділитись: