Дружина поліцейського, який п'яним збив на переході двох жінок, пропонувала гроші сім'ї постраждалих

Під час ДТП у Броварах, яке скоїв п’яний поліцейський, загинула 43-річна жінка Надія. Її 22-річна дочка Марина перебуває у лікарні з пошкодженими кістками тазу.

«Ми приїхали на місце десь близько 20 години. До 23 чекали поки приїде поліція з Києва. Лише потім змогли забрати тіло в морг», — каже нам кума загиблої Олександра.

За її словами, жінки пішли на базар за продуктами. Надія не мала йти, але її попросила Марина.

«Чоловік вдома чекав на них, готував їсти. Вже після ДТП Марина подзвонила йому і сказала, щоб він приходив, бо трапилася аварія», — пригадує Олександра.

Жінка каже, що до неї дзвонила дружина поліцейського та пропонувала матеріальну допомогу. Олександра дала контакти близьких родичів. Постраждалу Марину мають лікувати в Києві, оскільки в неї серйозно пошкоджені кістки тазу.

«Я з вікна квартири бачив як він пролетів зебру по вул. Незалежності 6, потім пролетів лежачі поліцейські та вже на зебрі біля будинку номер 3 збив людей. Він навіть і не намагався гальмувати», — стверджує свідок аварії.

Про яку ДТП йдеться?

4 жовтня у Броварах п'яний поліцейський збив на пішохідному переході двох жінок: одна з них померла від травм, другу доправили в лікарню. Після цього водій проїхав пів сотні метрів і зіткнувся з деревом.

За кермом був дільничий офіцер Деснянського управління. Поліцейського вже звільнили, а його керівника після службового розслідування обіцяють зняти з посади.

Зазначимо, що за порушення правил дорожнього руху, що призвело до загибелі, поліцейського можуть позбавити волі від 3 до 8 років із позбавленням права керувати транспортом до 3 років.

Трохи статистики

За даними МВС, за 29 років незалежності України у ДТП загинули 174 095 людей, а ще понад 1 мільйон 264 тисяч — постраждали. Лише торік на дорогах України загинули 3 454 людини.

За 2019 рік поліція зафіксувала 116 тисяч фактів водіння у нетверезому стані, з них 16 тисяч протоколів патрульної поліції були закриті судами. Відтак водії, яких стосувалися ці протоколи, не були покарані через затягнуті терміни розгляду справ у судах.