Дружина Володимира Зеленського, який перемагає на президентських виборах з розривом у понад 48%, планує продовжити писати сценарії для Студії «Квартал 95».

Про це сама Олена Зеленська розповіла в інтерв'ю BBC.

Дружина коміка зазначила, що закінчила технічний університет з дипломом архітекторки. З останніх курсів почала писати сценарії, а після захисту поїхала зі студією на гастролі.

Нині Олена пише саме для «Вечірнього кварталу», а також для нового шоу — «Жіночий квартал».

Про те, що буде робити після виборів, ще серйозно не думала — «але хотіла б займатись тим, чим я займалась».

«З іншого боку, мені кажуть: є ж перші леді, які створюють фонди й займаються благодійністю. Я дуже серйозно до цього ставлюся, адже це величезна відповідальність», — каже Олена.

«У це треба повністю зануритись і я з цього приводу переживаю. З іншого боку, я розумію, що така персона, як перша леді, може привернути увагу до проблем тих, хто дійсно може допомогти. Тобто це персона, яка може гарантувати результат. Для мене це дуже складно», — додає вона.

BBC зазначає, що вона боїться політики та хотіла б лишитися осторонь, аби й надалі писати сценарії.

Про діяльність дружини чинного президента, Марину Порошенко, каже, що не заглиблювалася в її роботу.

«Я чула, що вона займається питанням інклюзивної освіти. Це справді дуже важливо. Я не заглиблювалась в те, які там зміни відбулися, але я впевнена, що вони є. Це, звичайно, викликає велику повагу», — сказала Олена.

Центрвиборчком уже опрацював 99.03% електронних протоколів голосування у другому турі президентських виборів. Володимир Зеленський обганяє Петра Порошенка на 48,76%.

Поділитись: