Дружина кандидата у президенти Володимира Зеленського Олена визнала, що у 201 4 році зі своєї Facebook-сторінки перепостила публікацію російського пропагандистського ресурсу LifeNews. Вона пояснила, що намагалась викрити і показати обурення від російської пропаганди.

«Сьогодні поширили скріни з моєї сторінки. Скріни 2014 року. Тоді я не знала всіх технічних особливостей ФБ. Не підозрювала, що робити перепост з обуренням діями російських пропагандистів не можна. Тому що ФБ може не показати підводку, а саме посилання — залишити. Не знала, та й не до цих знань було в ті дні. Ми всі були шоковані від того, що відбувалося у нас в країні», — написала Олена Зеленська.

Вона зазначила, що намагалась перепостити публікацію одного з користувачів.

«Всіх запрошую на свою сторінку. Подивитися, про що і що я писала тоді. Що репостила. Над чим розмірковувала. Багато — в тому числі з-поміж наших опонентів — саме так і зробили. А потім публічно спростували «новину дня» і вибачилися. За що хочу їм подякувати», — додала Олена Зеленська.

Зазначимо, 20 лютого користувачі Facebook почали поширювати скріншот перепосту Оленою Зеленською в 2014 році публікації російського пропагандистського ресурсу LifeNews. «Надсилайте відео переміщення українських військ. Гонорар 15 000 рублів», — йшлося у публікації пропагандистів, яку перепостила Олена Зеленська.

Про цей перепост у своєму Telegram-каналі також повідомив президент Петро Порошенко.

Фото:

скріншот

Слід зазначити, що переважна більшість публікацій на сторінці Олени Зеленської у 2014 році не є проросійського спрямування. Зокрема, у її Facebook є кілька публікацій, які викривають російську пропаганду.

Нагадаємо, увечері 19 квітня Порошенко та Зеленський зустрілись на дебатах на «Олімпійському» і провели першу публічну очну дискусію. Під час дебатів Зеленський зачитав низку запитань, отриманих від прихильників, і запропонував Порошенку вибрати одне з них. Саме у цьому списку було запитання, в якому бойовиків «ДНР» і «ЛНР» названо «повстанцями».

Після дебатів на стадіоні Порошенко поїхав у студію Суспільного на дебати передбачені законом, Зеленський туди їхати відмовився.

За даними МВС, під час дебатів на «Олімпійському» були присутні 22 тисяч громадян.

21 квітня в Україні відбудеться другий тур виборів президента.

Поділитись: