Рятувальники частково підтвердили інформацію про нові осередки вогню у зоні відчуження Чорнобильської АЕС, але заспокоюють — вони «не загрозливі».

Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

«Внаслідок шквальних поривів вітру у другій половині дня відбулося ускладнення обстановки і з’явилися нові три осередки тління, які не є масштабними та не мають загрозливого характеру», — йдеться у повідомленні.

Раніше директор агенції «Чорнобиль тур» (Chernobyl TOUR) Ярослав Ємельяненко повідомив про поновлення пожеж у зоні відчуження ЧАЕС та опублікував фото з місця. У повідомленні ДСНС нові осередки названі не пожежами, а «осередками тління». 

«Зведений загін ДСНС залучений до робіт з локалізації осередків в Корогодському, Дитятківського, Паришівського та Денисовицького лісництвах», — уточнили у відомстві.

Також у ДСНС додали, що загалом рятувальники продовжують проливання окремих ділянок, де спостерігається тління пеньків, залишків деревини, повалених сухих дерев та торф’яників.

Нагадаємо, у Києві та Київській області вдень 16 квітня зафіксували пилову бурю, яку спричинили сильні пориви вітру на недостатня кількість опадів. 

У зоні відчуження Чорнобильської АЕС 15 квітня припинила розповсюджуватися масштабна пожежа, зокрема допоміг дощ. Відкритого вогню більше не було, але рятувальники продовжували гасити деревину, що тліє.

Поділитись: