Енергетичний холдинг «ДТЕК» Ріната Ахметова тестує використання екзоскелетів своїми працівниками з метою зниження рівня травматизму при виробництві та видобутку вугілля.

Про це повідомляють у прес-службі компанії.

У «ДТЕК» заявляють, що використання екзоскелетів здатне полегшити фізичну працю людини.

«Екзоскелет з'явився на світовому ринку недавно, але його вже активно тестують міжнародні промислові компанії: BMW, Nissan, Siemens-Gamesa. Ми теж випробували екзоскелет на підприємствах у робочих умовах і отримали доволі позитивні попередні відгуки. Тепер ми проаналізуємо результати тестування, аби зрозуміти, чи зможе розробка знизити рівень травматизму та підвищити виробничу ефективність», — йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

1 листопада «ДТЕК» запустила другу за потужністю у Європі сонячну електростанцію, яка може забезпечити електрикою 200 тисяч домогосподарств.

Компанія ДТЕК — одна з найбільших енергетичних корпорацій у Східній Європі. Їй належить 9 з 15 українських теплоелектростанцій, а також 17 шахт та вугільнозбагачувальні комплекси. Загалом, компанія є фактичним монополістом на ринку генерації теплової електроенергії в Україні.

Наразі «ДТЕК» активно вводить в експлуатацію електростанції з альтернативних джерел енергії. Зокрема, через дію в Україні «зеленого тарифу», який дозволяє продавати таку електроенергію за вищими цінами.

Поділитись: