УКРАЇНА

ДУС хоче купити для адміністрації президента два «Мерседеси» за 42 млн гривень — «Наші гроші»

20 червня, 2018 15:10
УКРАЇНА/ДУС хоче купити для адміністрації президента два «Мерседеси» за 42 млн гривень — «Наші гроші»
Зберегти
Вигляд
Державна організація «Автобаза Державного управління справами» оголосила про проведення тендерів на закупівлю чотирьох автомобілів на загальну суму 53,89 мільйони гривень.

Державна організація «Автобаза Державного управління справами» оголосила про проведення тендерів на закупівлю чотирьох автомобілів на загальну суму 53,89 мільйони гривень. 

Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на систему «Прозорро».

Зокрема, ДУСя планує закупити два броньовані Mercedes-Benz S 600 2018 року випуску за очікуваною вартістю 42,42 мільйони гривень, тобто одне авто коштуватиме трохи більше 21 мільйона гривень.

Відповідно до умов тендеру, обидва транспортні засоби повинні мати пакет бронювання найвищою мірою захисту VR10. Одне з авто має бути оснащене холодильним відсіком, аудіосистемою з навігацією, функцією пам’яті для задніх сидінь, автоматичною системою кондиціювання тощо.

Другий автомобіль повинен мати систему нічного бачення, ТВ-тюнер, мультимедійну систему для пасажирів задніх сидінь. Також умови тендеру передбачають наявність ексклюзивної шкіри у салоні обох «Мерседесів».

За інформацією джерел «Наших грошей» у Державній фіскальній службі, у 2015 році в Україну ввозили нові броньовані Mercedes-Benz S600 Limousine lang із задекларованою вартістю 9,88-10,66 мільйони гривень за нинішнім курсом.

Також відомство оголосило тендер на закупівлю двох Mercedes-Benz S 560 4matic long 2018 року випуску за 11,47 мільйони гривень, тобто майже 6 мільйонів гривень за кожну машину.

Водночас у офіційного представника Mercedes в Україні ціни на таке авто стартують від 3,33 млн грн.

Як повідомлялося, Верховна Рада ратифікувала угоду між урядами України та Франції про закупівлю 55 французьких гелікоптерів за 551 мільйон євро. 

Європейський банк надасть Києву 50 мільйонів євро на закупівлю автобусів і трамваїв.

Пов`язані новини