Американський актор Двейн Джонсон очолив щорічний рейтинг найбільш високооплачуваних акторів за версією журналу Forbes.

Як зазначає Forbes, за рік він заробив 89,4 млн доларів. 

У рейтингу враховуються сукупні заробітки з червня 2018 до червня 2019 року, включно з коштами за рекламу й гонорари за зйомки. 

У минулому році Джонсон знявся у фільмах «Форсаж: Гоббс і Шоу», «Хмарочос» і четвертому сезоні серіалу «Гравці». Цьогоріч виходить новий фільм з його участю — «Джуманджі: Наступний рівень». 

У минулому році Джонсон виступив продюсером фільмів «Боротьба з моєю родиною» і «Шазам!». Також актор рекламує спортивну фірму Under Armour.

Друге місце в рейтингу посів Кріс Гемсворт із заробітками в 76,4 млн доларів, а третє — Роберт Дауні-молодший з 66 млн доларами. Зазначається, що більшу частину коштів вони отримали від франшизи «Месники». 

Вперше з 2015 року до рейтингу повернувся Бредлі Купер. Він виступив у ролі актора, режисера, продюсера й співавтора сценарію фільму «Народження зірки», а також озвучив єнота Ракету в «Месниках: Завершення». Купер заробив 57 млн доларів і посів шосте місце. 

Нагадаємо, найбагатшою жінкою світу стала співвласниця L'Oreal, вона 15-та у рейтингу найбагатших людей планети за версією Forbes.

Поділитись: