ENRU

Двох обвинувачених у сепаратизмі фігурантів «2 травня» взяли під варту

Data?1505795609
Судове засідання у справі фігуранта справи 2 травня за обвинуваченням у сепаратизмі в 2014 році Фото: поліція Одещини

Двох обвинувачених у сепаратизмі фігурантів «справи 2 травня» в частині масових заворушень на Грецькій площі взяли під варту на 2 місяці.

Про це повідомляє поліція Одеської області.

Київський районний суд Одеси обрав запобіжні заходи обвинуваченим за статтею 110 Кримінального Кодексі України — посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Ідеться про росіянина Євгена Мефьодова та українця Сергія Долженкова. Вони разом з трьома іншими обвинуваченими у масових заворушеннях в Одесі 2 травня 2014 року перебували під вартою.

18 вересня Іллічівський суд на Одещині виправдав усіх фігурантів за цим обвинуваченням, а усіх, хто був під вартою, відпустив. Справа заворушень на Грецькій площі стосується вбивства 6 людей (тих, які померли від вогнепальних поранень).

Після завершення судового засідання двом виправданим — а саме Мефьодову та Долженкову — оголосили нові підозри у сепаратизмі.

На тлі цього під судом сталися сутички з працоохоронцями: поліції довелось застосувати сльозогінний газ. Внаслідок заворушень 20 правоохоронців отримали ушкодження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Справа 2 травня»в Одесі: суд над росіянином Мєфьодовим.