Двоє підозрюваних у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова — колишній поліцейський Володимир Петровець та цивільний Дмитро Кривошей — вийшли на волю із СІЗО. Їх випустили під заставу ще у березні, однак журналістам про це стало відомо лише зараз.

Зокрема, про це hromadske повідомила бабуся вбитого хлопчика Олександра Тлявова та адвокат одного з підозрюваних Віктор Чевгуз.

«Так, їх випустили ще на початку березня. Вони мовчки внесли заставу і вийшли». — підтвердила Олександра Тлявова.

«Коли їм зменшили суму застави, вони невдовзі внесли її й вийшли» — зазначив Чевгуз.

«Розмір застави для Петрвоця і Приходька був по 273 тисяч грн. Рішення про зменшення суми ухвалили 24 лютого». — розповів Олександр Щербина, адвокат родини Тляовових.

Зазначимо, що у січні, коли їм продовжували запобіжний, сума застави була по 280 тисяч грн кожному.

На цей час під вартою залишився один підозрюваний — колишній поліцейський Іван Приходько Йому продовжили запобіжний захід до 26 червня. Ще один підозрюваний — неповнолітній син Петровця — перебуває під особистим зобов'язанням.

Нагадаємо, 31 травня 2019 року у Переяславі-Хмельницькому Київської області патрульні поліціянти в позаробочий час стріляли з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах, неподалік від місця, де гуляв 5-річний Кирило Тлявов. Вочевидь один зі стрільців поцілив хлопчику у голову, 3 червня він помер.

4 червня 2019 року суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями «хуліганство» і «завдання тяжких тілесних ушкоджень» (коли хлопчик ще був живий), однак згодом прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю «умисне вбивство».

Слідство також перевіряло версію, що вистрілити міг син поліціянта.

Врешті 5 листопада 2019 року у справі про вбивство 5-річного Кирила оголосили підозри чотирьом особам: поліцейським Івану Приходьку, Володимиру Петровцю, цивільному Дмитру Кривошею та неповнолітньому сину Петровця.

6 грудня 2019 року Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування у цій справі.

Поділитись: