Кандидат у президенти, комік Володимир Зеленський прокоментував інформацію про нібито намір депутата від «Блоку Петра Порошенка» Олександра Черненка та Адміністрації президента заблокувати показ серіалу «Слуга народу 3».

«Я вражений трішки, але вдячний. Такого маркетингу Студія «Квартал 95», а саме — фільм «Слуга народу 3», ніколи б не отримав. Я не бачив ні в одному суспільстві, і ні в одній країні світу я не бачив, щоб уряд країни рекламував серіал. Тож мені дуже приємно, що всі стурбовані, вийде, не вийде. Допомагати нам, щоб не вийшов, не треба», — заявив Зеленський.

Раніше журналіст Олександр Дубінський опублікував відео зі скріншотами та аудіозаписами, в яких нібито депутат БПП Олександр Черненко погоджує з помічником президента атаки на серіал «Слуга народу 3». Для цього нібито планують використовувати ЦВК і Нацраду з телебачення і радіомовлення. За інформацією, нібито отриманою Дубінським, згодом від Адміністрації президента прийшла вказівка написати звернення від імені Комітету виборців (КВУ).

Водночас Черненко в ефірі «Радіо Свобода» назвав переписку фейковою, а аудіофайли — справжніми, але вирваними з контексту й скомпільованими.

Нагадаємо, громадське об'єднання «Комітет виборців України» закликало кандидата в президенти Володимира Зеленського оплатити трансляцію фільму «Слуга народу 3» з виборчого фонду, оскільки вбачає в показі стрічки передвиборчу агітацію на його користь.

Активісти Громадянської мережі ОПОРА заявили, що безкоштовні концерти Студії «Квартал 95» можна вважати підкупом виборців на користь Володимира Зеленського.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ VoxCheck: Володимир Зеленський — про НАТО та МВФ

Нагадаємо, 25 січня Зеленський подав документи у ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти. Зеленський йде у президенти від партії «Слуга народу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Поділитись: