УКРАЇНА

«Динамо»: Федерація футболу затягує апеляційний розгляд у «маріупольській справі»

27 січня, 2018 22:06
УКРАЇНА/«Динамо»: Федерація футболу затягує апеляційний розгляд у «маріупольській справі»
Зберегти
Вигляд
Футбольний клуб «Динамо» заявляє про затягування Федерацією футболу України справи про відмови клубу їхати на матч чемпіонату країни у Маріуполі 27 серпня 2017 року.

Футбольний клуб «Динамо» заявляє про затягування Федерацією футболу України розгляду апеляції у справі про відмову клубу їхати на матч чемпіонату країни у Маріуполі 27 серпня 2017 року.

Про це ідеться у заяві «Динамо».  

Зазначається, що ФФУ протягом тривалого часу «жодного разу не виявила зацікавленості» у тому, щоб справа про технічну поразку для «Динамо» за неявку на матч була розглянута у максимально стислі строки і з мінімальними збитками. 

«ФК «Динамо» 3 січня 2018 року висловив КАС (Спортивний арбітражний суд — ред.) свою стурбованість тим, що ФФУ намагається затягнути розгляд справи, що може призвести до неможливості виконання рішення (якщо таке буде на користь Динамо), а також поставить під сумнів легітимність результатів турніру, якщо «шістки» будуть неправильно сформовані», — ідеться у заяві «Динамо».

У відповіді Спортивного арбітражного суду ж зазначається, що КАС докладе всіх зусиль, щоб надати рішення до 20 лютого 2018 року, «проте відповідач (ФФУ) заперечив проти прискореної процедури і Судовий офіс КАС не може застосувати такої прискореної процедури без прямої згоди сторін».

Спочатку ФФУ наполягав на відтермінуванні справи через травму адвоката, яку він отримав під час катання на лижах. Згодом, 23 січня 2018 року, КАС запропонував сторонам 12 лютого 2018 року в якості дати слухань і поцікавився, чи немає у сторін заперечень, про що вони повинні повідомити до 26 січня.

У «Динамо» зазначили, що не заперечують проти вказаної дати, представники ФФУ, в свою чергу, 25 січня відповіли, що також не заперечують проти призначення слухань на 12 лютого, але за однієї умови:

«Федерація футболу України вважає, що в цій справі немає необхідності проводити слухання, і, отже, пропонує прийняти рішення на основі документів, які знаходяться в розпорядженні КАС». 

У «Динамо» кажуть, що таким чином у них буде замало часу для вивчення відповіді ФФУ. Також у «Динамо» скаржаться, що ФФУ не заплатила своєї частини судових витрат.

22 грудня 2017 року Спортивний арбітражний суд прийняв апеляцію «Динамо» щодо програшу «Маріуполю»

Нагадаємо, 25 серпня 2017-го клуб «Динамо» поінформував команду «Маріуполь» про неможливість проведення матчу в Маріуполі. У клубі зазначили, що ухвалили таке рішення, відповідно до офіційних рекомендацій спецслужб і правоохоронних органів: СБУ не рекомендувала проводити матчі в Маріуполі через «підвищену терористичну загрозу» в місті. 11 серпня поліція Донецької області надіслала лист до Федерації футболу України з гарантіями безпеки на матчах Прем’єр-ліги в Маріуполі.

Але київський клуб все одно не приїхав і Дисциплінарний комітет Федерації футболу України зарахував йому технічну поразку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпека чи поразка: чому Динамо відмовилось їхати до Маріуполя

Пов`язані новини