ENRU

«Динамо» зарахували технічну поразку за неявку на матч у Маріуполі

Дисциплінарний комітет Федерації футболу України на засіданні 11 вересня зарахував київському «Динамо» технічну поразку через неявку на матч із «Маріуполем».

Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

«КДК ФФУ розглянув справу про неявку команд ФК «Динамо» (Київ) на матчі Прем’єр-Ліги, чемпіонату U-21 та U-19 із футболу сезону 2017/2018 років проти ФК «Маріуполь» та вирішив наступне: зарахувати ФК «Динамо» (основній команді, U-21 та U-19) технічні поразки з рахунком 0:3; зарахувати ФК «Маріуполь» (основній команді, U-21 та U-19) технічну перемогу з рахунком 3:0», — ідеться в повідомленні.

 У «Динамо» заявляли, що готові оскаржити технічну поразку.

Раніше клуб «Динамо» поінформував команду «Маріуполь» про неможливість проведення матчу в Маріуполі. У клубі зазначили, що ухвалили таке рішення, відповідно до офіційних рекомендацій спецслужб і правоохоронних органів.

Своєю чергою, СБУ не рекомендувала проводити матчі в Маріуполі  через підвищену терористичну загрозу в місті.

Нагадаємо, «Динамо» та «Карпати» відмовилися грати в Маріуполі, аргументуючи це небезпекою для гравців. У ФФУ заявили, що матч не переноситимуть. А також зазначили, що відмову «Динамо» грати в Маріуполі можуть зарахувати як технічну поразку.

11 серпня поліція Донецької області надіслала лист до Федерації футболу України з гарантіями безпеки на матчах Прем’єр-ліги в Маріуполі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпека чи поразка: чому Динамо відмовилось їхати до Маріуполя

Підписуйтесь на наш канал у Telegram