УКРАЇНА

«Динамо» зарахували технічну поразку за неявку на матч у Маріуполі

11 вересня, 2017 18:24
УКРАЇНА/«Динамо» зарахували технічну поразку за неявку на матч у Маріуполі
Зберегти
Вигляд
Дисциплінарний комітет Федерації футболу України на засіданні 11 вересня зарахував київському «Динамо» технічну поразку через неявку на матч із «Маріуполем».

Дисциплінарний комітет Федерації футболу України на засіданні 11 вересня зарахував київському «Динамо» технічну поразку через неявку на матч із «Маріуполем».

Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

«КДК ФФУ розглянув справу про неявку команд ФК «Динамо» (Київ) на матчі Прем’єр-Ліги, чемпіонату U-21 та U-19 із футболу сезону 2017/2018 років проти ФК «Маріуполь» та вирішив наступне: зарахувати ФК «Динамо» (основній команді, U-21 та U-19) технічні поразки з рахунком 0:3; зарахувати ФК «Маріуполь» (основній команді, U-21 та U-19) технічну перемогу з рахунком 3:0», — ідеться в повідомленні.

 У «Динамо» заявляли, що готові оскаржити технічну поразку.

Раніше клуб «Динамо» поінформував команду «Маріуполь» про неможливість проведення матчу в Маріуполі. У клубі зазначили, що ухвалили таке рішення, відповідно до офіційних рекомендацій спецслужб і правоохоронних органів.

Своєю чергою, СБУ не рекомендувала проводити матчі в Маріуполі  через підвищену терористичну загрозу в місті.

Нагадаємо, «Динамо» та «Карпати» відмовилися грати в Маріуполі, аргументуючи це небезпекою для гравців. У ФФУ заявили, що матч не переноситимуть. А також зазначили, що відмову «Динамо» грати в Маріуполі можуть зарахувати як технічну поразку.

11 серпня поліція Донецької області надіслала лист до Федерації футболу України з гарантіями безпеки на матчах Прем’єр-ліги в Маріуполі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпека чи поразка: чому Динамо відмовилось їхати до Маріуполя

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини