ENRU

«Динамо» готове оскаржити технічну поразку за неявку до Маріуполя

У разі, якщо київському «Динамо» зарахують технічну поразки за неявку на матч до Маріуполя, керівництво клубу оскаржуватиме це рішення.

Про це повідомив віце-президент клубу Андрій Мадзяновський.

При цьому він підтвердив, що основний склад «Динамо» не поїде до Маріуполя на матч 7-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги.

«Ми не отримали чіткої відповіді від Федерації футболу України, від української Прем’єр-ліги. Разом з тим ми отримали листи від МВС про те, що грати на даний момент у Маріуполі не є безпечним», – сказав він.

За його словами, наразі футболісти тренуються на базі в Конча Заспі.

Раніше «Динамо» поінформував команду «Маріуполь» про неможливість проведення матчу в Маріуполі. У клубі зазначили, що ухвалили таке рішення, відповідно до офіційних рекомендацій спецслужб і правоохоронних органів.

У свою чергу, СБУ не рекомендувала проводити матчі в Маріуполі через небезпеку підвищеної терористичної загрози в місті.

Нагадаємо, «Динамо» та «Карпати» відмовилися грати в Маріуполі, аргументуючи це небезпекою для гравців. У ФФУ заявили, що матч не переноситимуть. А також зазначили, що відмову «Динамо» грати в Маріуполі можуть зарахувати як технічну поразку.

А 11 серпня, поліція Донецької області надіслала лист до Федерації футболу України з гарантіями забезпечення безпеки на матчах Прем’єр-ліги в Маріуполі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram