ENRU

«Динамо» пропонує перенести матч у Маріуполі на іншу дату

«Динамо» звернулося з листом до Федерації футболу України, української Прем’єр-ліги та ФК «Маріуполь» з пропозицією призначити нову дату матчу 7-го туру в Маріуполі, що мав відбути 27 серпня.

Відповідне звернення оприлюднене на сайті київського клубу.

У ньому йдеться про те, що команда як і раніше очікує гарантій безпеки від СБУ і органів правопорядку в питанні проведення цієї зустрічі.

Також з посиланням на регламент вказується, що ФК «Маріуполь» як господар поля, а також місцеві органи влади зобов'язані на вимогу гостьової команди надати не пізніше, ніж за 3 доби до початку матчу, листи Нацполіції та СБУ в області, якими гарантуються проведення усіх заходів забезпечення безпеки та оцінюється можливість проведення матчу, враховуючи поточну оперативну ситуацію у місті. І зауважується, що станом на 20:00 26 серпня (менш ніж за добу до початку матчу) кияни зазначених листів не отримали.

«ФК «Динамо» Київ вкотре офіційно заявляє про готовність зіграти календарний матч 7-го туру УПЛ з ФК «Маріуполь» саме у місті Маріуполі. Це відбудеться відразу після  нормалізації оперативної обстановки на Маріупольському (Приморському) напрямку та надання поточних оперативних листів від органів СБУ та ГУНП про вжиття ними усіх можливих заходів для забезпечення безпеки перебування та пересування гравців та персоналу ФК «Динамо», забезпечення безпечного прибуття та перебування уболівальників клубу у місті Маріуполь»», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що зранку 27 серпня віце-президент клубу Андрій Мадзяновський заявив, що «Динамо» готове оскаржити технічну поразку за неявку до Маріуполя, якщо таке рішення буде ухвалене.

Раніше «Динамо» поінформував команду «Маріуполь» про неможливість проведення матчу в Маріуполі. У клубі зазначили, що ухвалили таке рішення, відповідно до офіційних рекомендацій спецслужб і правоохоронних органів.

У свою чергу, СБУ не рекомендувала проводити матчі в Маріуполі через небезпеку підвищеної терористичної загрози в місті.

Нагадаємо, «Динамо» та «Карпати» відмовилися грати в Маріуполі, аргументуючи це небезпекою для гравців. У ФФУ заявили, що матч не переноситимуть. А також зазначили, що відмову «Динамо» грати в Маріуполі можуть зарахувати як технічну поразку.

А 11 серпня, поліція Донецької області надіслала лист до Федерації футболу України з гарантіями забезпечення безпеки на матчах Прем’єр-ліги в Маріуполі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram