Апеляційний комітет Федерації футболу України відхилив скаргу футбольного клубу «Динамо» щодо технічної поразки «Маріуполю».

Апеляційний комітет Федерації футболу України відхилив скаргу футбольного клубу «Динамо» щодо технічної поразки «Маріуполю».

Про це повідомляється на сайті ФФУ.

Засідання відбулося 14 листопада. Київський клуб оскаржував рішення Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ від 11 серпня 2017 року щодо зарахування технічних поразок за неявку команди клубу на матч у Маріуполі Донецької області.

«За результатами розгляду Апеляційним комітетом вирішено у задоволені апеляційних скарг відмовити, а рішення КДК ФФУ залишити без змін», — ідеться у повідомленні.

Зазначається, що рішення комітету може бути оскаржене в швейцарському Спортивному арбітражному суді не пізніше 21 дня з моменту його отримання.

Нагадаємо, на засіданні Федерації футболу України 11 вересня столичному клубу «Динамо» зарахували технічну поразку, бо команда не прибула на матч Української Прем’єр-ліги до Маріуполя. Кияни аргументували своє рішення «відсутністю гарантій безпеки». Пізніше клуб з Донеччини відмовився перегравати матч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпека чи поразка: чому Динамо відмовилось їхати до Маріуполя

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: