УКРАЇНА

Директора Львівського бронетанкового заводу Тимківа звільнили

28 серпня, 2018 16:10
УКРАЇНА/Директора Львівського бронетанкового заводу Тимківа звільнили
Зберегти
Вигляд
Директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа звільнили з посади. У липні 2017 Тимкова затримало НАБУ за підозрою у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа звільнили з посади. У липні 2017 Тимківа затримало НАБУ за підозрою у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Про це повідомляє прес-служба державного концерну Укроборонпром.

Укроборонпром пояснює, що Тимків під час керівництва допустив неефективні рішення, що призвели до несвоєчасного ремонту техніки.

«Згідно з умовами контракту, укладеного з Романом Тимковим як керівником підприємства, він відповідає за якісне виконання замовлень, недотримання цього є підставою для дострокового розірвання  трудових відносин», — йдеться у повідомленні.

Звільнити директора заводу змогли лише після завершення терміну відсторонення від виконання обов'язків, рішення про яке ухвалив суд влітку 2017.

14 липня 2017 детективи Національного антикорупційного бюро України затримали 5 посадовців Збройних сил та держпідприємства «Львівський бронетанковий завод» за підозрою у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, зокрема екс-директора заводу Романа Тимківа.

15 липня 2017 року Директору «Львівського бронетанкового заводу» Роману Тимківу Солом’янський суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді 60 діб арешту або заставу у розмірі 2 млн гривень.

Пізніше повідомлялося, що за Тимківа внесли заставу у розмірі 2 млн грн і він вийшов на свободу. Його також відсторонили від посади на 2 місяці.

15 березня 2018 року детективи НАБУ та  Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершили досудове розслідування у справі чиновників Збройних сил та державного підприємства Львівський бронетанковий завод за підозрою в розтраті 28,5 мільйонів гривень при закупівлі запчастин для військової техніки.

12 липня 2018 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до суду справу із закупівлею вживаних двигунів для ЗСУ Львівським бронетанковим заводом. Причетним до розтрати державних коштів загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 

 

 

Пов`язані новини