Дизентерію підтвердили у 56 дітей і 4 дорослих, які отруїлися у таборі «Орлятко» на Донеччині.

Дизентерію підтвердили у 56 дітей і 4 дорослих, які отруїлися у таборі «Орлятко» на Донеччині.

Про це повідомила уповноважені Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

«Це остання інформація на цей момент щодо масового отруєння у таборі «Орлятко», — зазначає омбудсмен.

Денісова також повідомила, що стан хворих ближче до задовільного і нині завершується курс антибактеріальної терапії. 30 дітей вже готують до виписки.

Як повідомлялося, Людмила Денісова почала власне розслідування через масове отруєння в дитячому таборі «Орлятко» на Донеччині.

Станом на19 липня з ознаками гострої кишкової інфекції  госпіталізували 94 людини.

МОЗ встановив причину отруєння у таборі на Донеччині. У 18 з 94 хворих підтвердили діагноз «гостра дизентерія Зонне», збудниками якої є шигели дизентерії Зонне (Shigella sonnei).

Раніше повідомлялося, що отруєння сталося у таборі «Яструбок», проте керівництво табору  «Орлятко» повідомило Громадському про те, що «Орлятко» — це філія «Яструбка». В них різні директори, персонал і розташовані вони за 8 км один від одного. Але їхні директори є подружжям, Олег Шевченко — директор «Яструбка», його дружина Людмила Шевченко —  директорка «Орлятка».

Також повідомили про те, що в «Яструбку» все в порядку, діти перебувають у закладі на відпочинку. В «Орлятку» усіх відправили додому, триває комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів,а також розслідування.

Поділитись: