Кандидата на посаду голови Луганської ОДА шукали не за допомогою кадрових агентств, а через особисті контакти.

Про це у коментарі Громадському розповів перший заступник Офіса президента Сергій Трофімов.

Він зазначив, що Луганськ — дуже важка територія зі складною кадровою ситуацією.

«Я зібрав всі думки людей. Мені сказали, що Віталій Комарницький — дуже поважна людина, за якою йде інтелігенція, професура. Він довго працював в управлінні (йдеться про Управління внутрішніх справ Луганської області, в якому Комарницький працював з 1986 по 1993 рік – ред.), він офіцер. Він місцевий. Він розуміє всі проблеми області і готовий брати на себе відповідальність — що дуже важливо, не так багато бажаючих, які хочуть та можуть щось зробити. Тому ми на нього розраховуємо та думаємо, що він все зробить», — повідомив перший заступник Офіса президента.

Новопризначений голова Луганської ОДА Віталій Комарницький, Сєвєродонецьк, 25 червня 2019 року
Фото:

Фото: Громадське

Головними завданнями Комарницького Трофімов назвав обʼєднання та комунікацію з людьми, відновлення миру, інфраструктури, залучення інвестиційних проектів та повернення людям відчуття безпеки.

Крім того, Трофімов запевнив, що в Офісу президента не було застережень щодо кандидатури Комарницького через його проросійські висловлювання.

«Він українець, він мешканець нашої країни, він переживає за нашу країну. Я чітко це бачу. Тому застережень не було», — зазначив перший заступник Офіса президента. 

Раніше голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що Віталія Комарницького знайшли за допомогою кадрового агенства, однак за деталями порадив звернутись до свого заступника Сергія Трофімова.

Віталій Комарницький був депутатом облради від «Партії регіонів», Луганський університет внутрішніх справ під його керівництвом довгий час не виходив із Луганська у 2014-му, а ще він цитував Солженіцина про те, що Росії та Україні судилося бути разом. За даними журналістів, під час бойових дій у 2014 році підтримував ідею «ЛНР», а з окупованого Луганська Комарницький виїхав лише восени після Іловайського котла та захоплення Луганського аеропорту. Громадське поговорило з новим очільником Луганської ОДА напередодні призначення.


Автор: Іван Бухтіяров

Поділитись: