УКРАЇНА

Екс-адвокат Януковича Герасько оскаржує своє відсторонення

1 листопада, 2017 16:42
УКРАЇНА/Екс-адвокат Януковича Герасько оскаржує своє відсторонення
Зберегти
Вигляд
Колишній державний адвокат екс-президента України Віктора Януковича оскаржує своє відсторонення.

Колишній державний адвокат екс-президента України Віктора Януковича оскаржує своє відсторонення.

Про це він написав у себе в Facebook, передає «Інтерфакс-Україна».

«Своє виключення з процесу я пов'язую тільки з небажанням зацікавлених у якнайшвидшому вироку осіб дозволити мені зібрати які б то не було докази на користь Януковича, належним чином виконати мій професійний обов'язок як адвоката», — написав він.

Герасько повідомив, що звернувся щодо свого відстороннення до апеляційного суду, Вищої ради правосуддя, органів НАБУ і прокуратури.

«Таке рішення є явно незаконним, тому що КПК не передбачає подібних повноважень для судді — ці питання може вирішувати тільки сам адвокат або клієнт. Крім того, своєю заявою судді Оболонського суду завдали шкоди моїй професійній репутації, заявивши про мій нібито непрофесіоналізм», — зазначив він.

Герасько додав, що окрім зустрічі з Януковичем у нього були заплановані  кілька зустрічей з можливими свідками захисту та інші дії, спрямовані.

Нагадаємо, 5 липня 2017 року екс-президент Віктор Янукович заявив, що не братиме участі в судовому процесі у справі про державну зраду і відкликає своїх адвокатів. 6 липня суд дозволив надати Януковичу безоплатного адвоката.

З того часу у Януковича змінились двоє держзахисників, останнього — Максима Гераська — суд відсторонив у середу, 25 жовтня.

Президент-утікач звинувачується у державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями, колишньому президенту загрожує до 15 років ув'язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини