Колишній народний депутат Дмитро Крючков, якого підозрюють у махінаціях в енергетиці, вніс заставу у 7 мільйонів гривень і вийшов зі слідчого ізолятора.

Як повідомляє «Українська правда» про це заявив його адвокат Олександр Лисак, який вніс заставу.

Лисак додав, що 24 квітня відбудеться засідання суду щодо оскарження запобіжного заходу.

Раніше Крючков звинуватив директора НАБУ Артема Ситника в отриманні хабара від ХК «Енергомережа», власником якої був Крючков.

Нагадаємо, 17 квітня у Солом'янському суді Києва розпочалось засідання суду з обрання запобіжного заходу екс-депутату Крючкову, якого напередодні детективи НАБУ затримали в міжнародному аеропорту «Бориспіль».

На засіданні Крючков заперечив звинувачення правоохоронців та розповів про вплив на нього соратника президента Ігоря Кононенка.

28 березня журналісти «Схем» опублікували розслідування про причетність Кононенка до виведення коштів з обленерго. За даними журналістів, соратник президента разом із олігархами братами Суркісами через компанії-прокладки виводять кошти за кордон. Контрольні акції обленерго належать державі, але насправді ними керують міноритарні акціонери Суркіси. Згідно з розслідуванням, до схеми був залучений бізнесмен Дмитро Крючков, який втік з України. Із телефонних розмов, отриманих журналістами, відомо, що Крючков відвозив в офіс Кононенка готівку.

Поділитись: