Політика / Вибори

ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів для участі у виборах президента: тепер їх 12

Інтерфакс
Політика/Вибори/ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів для участі у виборах президента: тепер їх 12
Зберегти
Вигляд
Центральна виборча комісія зареєструвала для участі у виборах президента навесні 2019 екс-голову Державної фіскальної служби, самовисуванця Романа Насірова та висуванця від політичної партії «УКРОП» Олександра Шевченка. Відтепер в Україні є 12 офіційно зареєстрованих кандидатів.

Рішення про реєстрацію ще двох кандидатів Центральна виборча комісія ухвалила на засіданні 21 січня.

Колишнього директора гірськолижного курорту «Буковель» Олександра Шевченка висунули в президенти на з'їзді політичної партії «УКРОП» у Києві 17 січня. За нього проголосували 308 делегатів з 309 партійців з усієї України.

Екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров подав у Центральну виборчу комісію документи для реєстрації як кандидат у президенти 16 січня.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Станом на 21 січня Центрвиборчком зареєстрував вже 12 кандидатів на посаду глави держави: екс-главу СБУ Валентина Наливайченка, міськголову Львова Андрія Садового, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, депутата Євгенія Мураєва, лідера «Соціал-демократичної партії» Сергія Капліна, екс-міністра екології Ігоря Шевченка, безпартійного самовисуванця Віталія Скоцика, депутата, члена партії УКРОП Віталя Купрія, депутатку Ольгу Богомолець, засновника партії «5.10», бізнесмена Геннадія Балашова та власне Романа Насірова та Олександра Шевченка.

Пов`язані новини