Колишньому главі штабу Дональда Трампа Полу Манафорту, а також його діловому партнерові Ріку Гейтсу запропонували здатися федеральній владі у зв'язку зі звинуваченнями.

Колишньому главі штабу Дональда Трампа Полу Манафорту, а також його діловому партнерові Ріку Гейтсу запропонували здатися федеральній владі у зв'язку зі звинуваченнями. 

Про це повідомляє New York Times з посиланням на власні джерела. У чому саме обвинувачується Манафорт, наразі не повідомляється.

Спеціальна комісія з розслідування російського втручання у вибори президента США передбачає, що Манафорт міг ухилятися від сплати податків, а також приховувати, що надавав лобістські послуги іноземним клієнтам.

Гейтс — молодший партнер Манафорта. Його ім’я з’являється в документах, пов’язаних з кіпрськими компаніями, що створені фірмою Манафорта для отримування платежів від політиків і бізнесменів у Східній Європі.

Раніше повідомлялося, що курди найняли Манафорта для проведення референдуму про незалежність.

У серпні 2016 народний депутат Сергій Лещенко оприлюднив копії документів «чорної бухгалтерії» Партії регіонів щодо передачі коштів екс-радникові Віктора Януковича Полу Манафорту.

Усього, згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки.

Повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

19 лютого 2017 року стало відомо, що адвокат Трампа, Манафорт і депутат ВР готували план зняття санкцій з РФ

15 березня повідомлялося, що донька Манафорта підозрює його в причетності до вбивств на Майдані. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: