Колишній голова передвиборчого штабу Трампа Пол Манафорт буде звільнений з-під домашнього арешту під заставу в 11,6 мільйонів доларів.

Колишній голова передвиборчого штабу Трампа Пол Манафорт буде звільнений з-під домашнього арешту під заставу в 11,6 мільйонів доларів.

Про це повідомив його адвокат, передає Reuters.

Таким чином він не буде зобов’язаний перебувати під засобом електронного стеження у своєму будинку у Вірджинії.

У суму застави, на яку домовився Манафорт, входять чотири об’єкти нерухомості. Чотири об’єкти нерухомого майна, що підлягають заставі, — це будинки у Бріджхемптоні  вартістю 4 мільйони доларів, Нью-Йорку, власність у Флориді, що оцінюється в 1,25 мільйона доларів, і будинок у Вірджинії на суму 2,7 мільйонів доларів. Він їх позбудеться, якщо порушить умови звільнення.

Манафорт погодився не виїжджати за кордон, здав свої паспорти і обмежив свої пересування лише Флоридою, Вірджинією, Нью-Йорком і Вашингтоном.

Адвокат Манафорта назвав $11,65 млн. «значною частиною» активів політтехноголога.

«Простіше кажучи, сім'я Манафорта зіткнеться з серйозними економічними наслідками, якщо він не з'явиться, як обумовлено», — додав адвокат.

У понеділок, 30 жовтня, екс-главі передвиборного штабу Трампа Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. Пізніше їх взяли під домашній арешт.

Манафорт оскаржив свій домашній арешт, але суд його апеляцію не задовольнив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.

Усього, згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

На початку листопада Манафорт запропонував $12 млн для звільнення з-під домашнього арешту.

Поділитись: