УКРАЇНА

Екс-голова Слов’янська Штепа подала до суду на Ірину Геращенко

20 червня, 2018 18:54
УКРАЇНА/Екс-голова Слов’янська Штепа подала до суду на Ірину Геращенко
Зберегти
Вигляд
Колишня міськголова Слов’янська Неля Штепа, яку звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, подала до суду на першу віце-спікерку Ради Ірину Геращенко.

Колишня міськголова Слов’янська Неля Штепа, яку звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, подала до суду на першу віце-спікерку Ради Ірину Геращенко.

Про це Геращенко повідомила у Facebook.

Штепа позивається у Печерському районному суді Києва про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

Ірина Геращенко отримала повістку до суду у цій справі, засідання заплановане на 9 липня 2018 року.

«Неля Штепа, яка кликала  «русский мир» на Донбас, вирішила зі мною судитися. Розглядаю ці дії «чесних і гідних» як спроби затягти власні судові процеси», — заявила Геращенко.

Нелю Штепу звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей. Також її звинувачують у створенні терористичної групи чи організації.

Окрім того, Штепі висували звинувачення у закликах до зміни меж території України, сприянні проведенню псевдореферендуму про відокремлення Донецької області від України, створенні умов для діяльності терористичних груп та організацій.

Штепа була затримана 11 липня 2014 року. Нелю Штепу звільнили з СІЗО звільнили під домашній арешт 20 вересня 2017 року.

Як стало відомо, під час судового процесу над Нелею Штепою суддів залякували.  

2 червня 2018 десятий склад суду у справі Штепи отримав відвід. 

Захист аргументував відвід суддів їхньою можливою упередженістю у справі, пов’язаною з тим, що судді Попова і Бугера є переселенцями з зони бойових дій на Донбасі, а Саркісян отримувала погрози у зв’язку зі справою Штепи.

Пов`язані новини