Екс-голову Національного агентства з питань запобігання корупції Наталію Корчак визначили уповноваженою з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі в НАЗК.

Екс-голову Національного агентства з питань запобігання корупції Наталію Корчак визначили уповноваженою з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі в НАЗК.

Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Тепер Корчак як уповноважена особа (кординаторка) буде «організовувати роботу органів виконавчої влади у напрямку врахування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, аналізувати стан забезпечення гендерної рівності, координувати заходи у сфері запобігання та протидії насильству за ознакою статі».

Зазначається також, що Корчак працюватиме з інформаційно-пропагандистською діяльністю щодо ліквідації всіх форм  дискримінації за ознакою статі.

26 березня тогочасна Голова НАЗК Корчак заявила, що не переобиратиметься на посаду — її повноваження спливли 28 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ5 скандалів НАЗК: чим запам'яталася очільниця агентства Наталія Корчак

Раніше глава департаменту фінансового НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що глава НАЗК Наталія Корчак порушувала закон про запобігання корупції.

За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки перевірки декларацій. 

Крім того Соломатіна заявила, що НАЗК не є самостійним органом, а повністю контролюється владою.  Після цього в Адміністрації президента заперечили будь-який контроль над НАЗК.

Колишній член НАЗК Руслан Рябошапка повідомив, що президент знав про фальсифікації в НАЗК.

Детективи НАБУ почали досудове розслідування щодо посадових осіб Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

В інтерв'ю Громадському Соломатіна повідомила, що попросила надати їй особисту охорону, адже боїться за своє життя.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile