Член команди кандидата в президенти України Володимира Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що його не цікавить посада міністра закордонних справ у разі перемоги Зеленського на виборах. Таким чином, Данилюк не підтвердив, що йому пропонували посаду глави МЗС після виборів президента.

«Я це не підтверджую, мене ця посада не цікавить. Я більше є фахівцем з внутрішніх змін і реформ. І перед тим, як будувати якісь зовнішні альянси, потрібно показати, що країна дійсно змінюється, тут відбуваються серйозні реформи... ось тоді і зовнішня політика буде успішною», — сказав екс-міністр журналістам у штабі Зеленського.

Данилюк висловив переконання, що зовнішня політика України буде успішною тоді, коли буде довіра до української влади, а для цього потрібно міняти країну.

Нагадаємо, 18 квітня кандидат в президенти Володимир Зеленський в ефірі телеканалу «1+1» представив своїх експертів. У студію із Зеленським прийшли два десятки людей, в тому числі, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк. Його Зеленський представив як «експерта з міжнародних відносин, економіки та банківської політики».

Зазначимо також, що Данилюк був одним з членів команди Зеленського, який супроводжував кандидата в ході його поїздки в Париж на зустріч з президентом Франції Емманюелем Макрона.

За останніми даними ЦВК, на виборах президента в другому турі проголосували 45,26% виборців

21 квітня українці в другому турі голосують за президента України — обирають між шоуменом Володимиром Зеленським (висуванець партією «Слуга народу») і чинним президентом Петром Порошенком (самовисуванець).

Стежте за виборами разом з Громадським у нашій текстовій трансляції.

Поділитись: