Генеральна прокуратура України викликає на допит 5 вересня колишнього міністра оборони України Михайла Єжеля, який підозрюється у зловживанні владою і службовим становищем.

«Підозрюваний Єжель Михайло Броніславович, викликається на 10:00 5 вересня 2016 року до слідчого з особливо важливих справ Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Зварича С.С. для допиту в якості підозрюваного і проведення інших процесуальних дій…», – йдеться в тексті повістки, розміщеному на сайті Генпрокуратури.

Як повідомлялося, Єжель підозрюється в тому, що, зловживаючи службовим становищем, умисно, в інтересах третіх осіб протягом 2011-2012 рр. видав чотири окремі доручення, за якими оплата комунальних послуг, спожитих суб'єктами господарювання, була здійснена за рахунок бюджетних коштів без подальшої компенсації.

Зазначеними діями завдано матеріальних збитків державі на загальну суму близько 43 млн грн.

Єжель оголошений в державний розшук, вжито заходів щодо його оголошенню в міжнародний розшук. Суд надав дозвіл на затримання та доставку до суду для розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

22 серпня Печерський райсуд Києва дозволив провести спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою щодо Єжеля.

Поділитись: