Колишньому голові передвиборного штабу Дональда Трампа — Полу Манафорту загрожує понад 300 років ув'язнення за звинуваченнями, які йому інкримінують у штатах Вірджинія та Вашингтон.

Колишньому голові передвиборного штабу Дональда Трампа — Полу Манафорту загрожує понад 300 років ув'язнення за звинуваченнями, які йому інкримінують у штатах Вірджинія та Вашингтон.

Про це повідомив суддя III окружного суду США у східному округу Вірджинії Томас Елліс, передає CNN.

Манаформу загрожує 305 років ув'язнення, якщо його визнають винним за всім звинуваченнями у цьому штаті.

«З огляду на характер звинувачень проти підсудного і очевидну вагу доказів проти нього, він стикається з реальною можливістю провести залишок свого життя у в'язниці», — повідомив суддя Елліс.

За звинуваченням в ухиленні від сплати податків, яке розслідують у Вірджинії, Манафорту загрожує 8 років в'язниці. Також проти Манафорта пред'явлено 9 обвинувачень у махінаціях з банківськими коштами, за кожними із них Манафорту загрожує по 30 років у в'язниці максимально.

Таким чином, екс-соратника Трампа очікує вже 270 років у в'язниці.

Крім того, за обвинуваченням суду у Вашингтоні, Манафорту загрожує від 15 до 20 років позбавлення волі.

1 березня Манафорт заявив, що не визнає провини у справі втручання РФ у вибори США.

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. Пізніше їх взяли під домашній арешт.

Манафорт оскаржив свій домашній арешт, але суд його апеляцію не задовольнив. Пізніше його звільнили з-під арешту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну  причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.

Усього, згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Російське розслідування» в США: арешт Манафорта й брехня ФБРівцям

Поділитись: