Світ

Політтехнолог Манафорт не визнав провини у справі втручання РФ у вибори США

1 березня, 2018 00:58
Світ/Політтехнолог Манафорт не визнав провини у справі втручання РФ у вибори США
Зберегти
Вигляд
Колишній очільник виборчого штабу Трампа, політтехнолог Пол Манафорт відмовився визнавати себе винним у справі про втручання Росії у вибори США в 2016 році.

Колишній очільник виборчого штабу Трампа, політтехнолог Пол Манафорт відмовився визнавати себе винним у справі про втручання Росії у вибори США в 2016 році.

Про це повідомляє Reuters.

Очікується, що судовий процес у справі Манафорта триватиме кілька тижнів. Наступне засідання щодо нього запланували на 17 вересня цього року, яке відбудеться у Вашингтоні.

Пола Манафорта обвинувачують у змові, відмиванні грошей, поданні неправдивих декларацій, махінацій у банківській сфері, лобіювання екс-президента України Віктора Януковича.

Тим часом колишній бізнес-партнер Манафорта Рік Гейтс, звинувачення щодо якого збігаються з Манафортом, вирішив співпрацювати зі слідством.

Раніше колишній радник передвиборчого штабу Трампа Рік Гейтс офіційно визнав себе винним у змові на федеральному рівні та наданні неправдивих свідчень. Гейтс навмисно збрехав спецпрокурору Мюллеру про те, що екс-радник штабу Трампа Пол Манафорт на зустрічі з лобістом та членом Конгресу США у березні 2013 не згадував Україну. Адже обидва вони, і Гейтс і Манафорт, співпрацювали з Януковичем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Манафорт здійснив з десяток поїздок до України після Майдану» — інтерв'ю Громадського з американським публіцистом Франком Фоером. 

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. Пізніше їх взяли під домашній арешт.

Манафорт оскаржив свій домашній арешт, але суд його апеляцію не задовольнив. Пізніше його звільнили з-під арешту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну  причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.

Усього, згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Російське розслідування» в США: арешт Манафорта й брехня ФБРівцям

Пов`язані новини