Суд у США засудив колишнього помічника президента Дональда Трампа Джорджа Пападопулоса до 14 днів ув'язнення.

Суд у США засудив колишнього помічника президента Дональда Трампа Джорджа Пападопулоса до 14 днів ув'язнення.

Як повідомляє Reuters, суд визнав його винним у наданні неправдивих свідчень працівникам ФБР під час розслідування ймовірного втручання Росії у президентські вибори США 2016 року.

У жовтні 2017 року Пападопулос визнав, що брехав агентам ФБР щодо термінів і своєї ролі у контактах з росіянами під час роботи на Трампа.

Зокрема, Пападопулос нічого не розповів ФБР про професора з РФ, який нібито мав компромат на суперницю Трампа на виборах 2016 року —  кандидатку в президенти Гілларі Клінтон.

18 серпня спецпрокурор ФБР Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії у вибори в США, рекомендував ув'язнити екс-радника Трампа Пападопулоса за неправдиві свідчення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Російське розслідування» в США: арешт Манафорта й брехня ФБРівцям

Наприкінці січня Трамп погодився свідчити про «російське втручання» у вибори.

Водночас адвокати Трампа порадили йому не свідчити спецпрокурору у справі про втручання РФ.

Також стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату. Згодом стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

У лютому 2018-го Мюллер висунув офіційні звинувачення щодо 13 росіян, яких вважає причетними до втручання в президентську кампанію 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецпрокурор Мюллер звинуватив українця Килимника у змові з Манафортом

Поділитись: