Конфлікт на Донбасі не закінчиться, поки Росії не загрожуватимуть жорсткі наслідки втручання, а США мають дати Україні летальну зброю.

Конфлікт на Донбасі не закінчиться, поки Росії не загрожуватимуть жорсткі наслідки втручання, а США мають дати Україні летальну зброю.

Про це заявив колишній помічник державного секретаря США та колишній президент організації Freedom House Дейвід Креймер, передає «Радіо Свобода».

«Доки для Росії не буде більше наслідків, вона взагалі не буде зацікавлена у переговорах. Я більше ніж впевнений у Курті Волкері, але його партнер у переговорах, пан Сурков, не має ні найменшого інтересу у вирішенні конфлікту. Це триватиме доти, доки санкції не будуть посилені», – вважає він.

Він наголосив, що говорить саме про посилення санкцій, а не продовження вже чинних.

«Санкції мають бути посилені, Україна має отримати летальну зброю, щоби мати змогу себе захистити. Україна не просила американських солдатів боротися за неї – вона просила про зброю, яка могла б запобігати просуванню російських танків углиб України. Україна потребує більше підтримки, на Москву треба чинити більший тиск. Інакше ця ініційована Росією криза буде тривати», – наголосив він.

Креймер додав, що не знає, яким буде рішення Трампа щодо надання зброї.

Нагадаємо, у вересні Сенат США схвалив виділення Україні оборонної зброї і $500 млн допомоги.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: