Колишній радник президента США Дональда Трампа Роджер Стоун заявив, що громадянин Росії пропонував купити у нього компромат на екс-кандидатку в президенти Гілларі Клінтон за 2 мільйони доларів.

Колишній радник президента США Дональда Трампа Роджер Стоун заявив, що громадянин Росії пропонував купити у нього компромат на екс-кандидатку в президенти Гілларі Клінтон за 2 мільйони доларів.

Про це повідомляє The Washington Post.

Два роки тому радник тогочасного кандидата у президенти США Трампа зустрівся з громадянином Росії Генрі Грінбергом, який запропонував купити в нього компромат на Клінтон за 2 мільйони доларів.

«Ти не розумієш Дональда Трампа. Він ні за що не платить», — сказав Стоун перед тим, як відмовити Грінбергу.

Після цього Стоун заявив представнику штабу Трампа Майклу Капуто, що ці переговори — марна трата часу.

Стоун та Капуто не розповідали про цю зустріч представникам Конгресу, які розслідують втручання Росії у вибори в США.

У повідомленні йдеться, що у 2015 році Грінберг під час засідання суду щодо його емігрантського статусу повідомив, що 17 років працює на ФБР під ім’ям Генрі Окнянський. У прес-службі ФБР відмовилися від коментарів на цю тему.

Як зазначає видання, зустріч Стоуна та Грінберга пройшла за два тижні до зустрічі Дональда Трампа-молодшого з російською юристкою Наталею Весельницькою, яка нібито мала передати йому компромат на Гілларі Клінтон.

Як повідомлялося, адвокат Трампа запропонував розслідувати розслідування ймовірного втручання РФ у вибори США.

Раніше Трамп назвав призначення спецпрокурора Мюллера неконституційним.

У березні спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією. Йшлося про зустріч на Сейшелах у січні 2017 року, на якій були засновник однієї з найбільших приватних військових компаній США Ерік Прінс та близький до Путіна глава російського фонду прямих інвестицій Кирило Дмітрієв.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

Син Трампа виклав листування з пропозицією від РФ скомпрометувати Клінтон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Адвокати президента США Дональда Трампа порадили йому не відповідати на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера у справі про розслідування контактів з Росією під час виборів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile